• Úvod
  • Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky www.gibs.cz byly vytvořeny s ohledem na co nejvyšší uživatelský komfort, přehlednost obsahu a přístupnost, a jsou plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o přístupnosti“).

Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním našich webových stránek využijte prosím e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě důvodného podezření, že webová stránka nesplňuje požadavky uvedené v ustanovení § 4 až 6 zákona o přístupnosti, nebo že je důvod pro nesplnění takových požadavků neopodstatněný, lze vůči GIBS učinit podnět požadující nápravu.

Příslušným orgánem státu a gestorem zákona o přístupnosti je Ministerstvo vnitra, odbor eGovernmentu, sídlem: náměstí Hrdinů 1634/3, 140 21  Praha 4, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na který je možné se v souvislosti z plněním povinností uložených zákonem o přístupnosti obracet s podněty.

Toto prohlášení o přístupnosti bylo aktualizováno dne 1. května 2021 a vztahuje se na webové stránky www.gibs.cz.

kontakty

  • Telefon - 974 839 734
  • E-mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Datová schránka - ID: v7m7926

Informační servis

Trestní stíhání pěti fyzických osob a tří právnických osob za krácení daní

6. duben 2023

Neoprávněné lustrování osob

30. březen 2023

Policista stíhán za přechovávání anabolik

14. listopad 2022

Ukončení šetření policejního zákroku v Borovanech

10. říjen 2022

© 2021 Generální inspekce bezpečnostních sborů, všechna práva vyhrazena  |  Cookies  |  Prohlášení o přístupnosti  |  English

RSS feed