Přejít na obsah:


Hlavní navigace:


Hledáme svědky krádeže! Aktualizace!

08.11.2019

Aktualizace 8. 11. 2019

Z téhož samého dne jsme v areálu prodejny zajistili několik kusů oblečení a černou kabelku viz přiložené fotografie v příloze. Dle zjištěných informací by majitelkou měla být žena s blond vlasy, která se v níže uvedenou dobu nacházela před prodejnou s elektronikou a která se na videu s názvem „Svědci před prodejnou“ nachází. Může být tedy i případným svědkem celé události. Žádáme touto cestou ženu, která se pozná na nově přiložené fotografii z metra – Černý Most, nechť se přihlásí našemu operačnímu středisku GIBS tel: 974839734 a své věci si převezme.

__________________________________________________________________________________________________

 

Dne 26. 10. 2019 okolo 19:00 hodin došlo v prodejně s elektronikou v ul. Do Čertous 9, v Praze 9 ke krádeži vystaveného zboží. Zloděje pronásledoval policista v civilním oblečení s kšiltovkou na hlavě. V prodejně oba běželi kolem ženy v oranžové mikině s kočárkem a před prodejnou pak toto pronásledování sledovali asi tři svědci (viz kamerové záznamy níže ke stažení).

Tímto bychom chtěli požádat především výše zmíněnou ženu a tři svědky, ale i ostatní, kteří této události přihlíželi, aby se obrátili na naše operační středisko GIBS tel: 974839734 a pomohli nám tak co nejlépe objasnit celou situaci.

 

kpt. Ivana Nguyenová
tisková mluvčí

Ke stažení


Zpět na začátek stránky: