Přejít na obsah:

Hlavní navigace:

Výběrové řízení - právník, 9TT, Praha

O Z N Á M E N Í

Na základě ustanovení § 22 a § 23 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákona“)

vyhlašuji výběrové řízení

na obsazení služebního místa

rada

Kancelář ředitele – skupina legislativně právní

Náplň služebního místa dle katalogu činností:

Tvorba koncepce výkonu služby Generální inspekce bezpečnostních sborů a jejích útvarů.

Místo služebního působiště: Praha

Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 1. prosince 2017

Charakteristika služebního místa:

- tarifní třída 9,

- stupeň utajení v rozsahu „Vyhrazené“,

- minimální stupeň dosaženého vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo

doktorandském studijním programu v oboru právo nebo bezpečnostně právní studia.

Zákonné požadavky na volné služební místo:

  • Osvědčení dle zákona č. 279/1992 Sb., o některých dalších předpokladech pro výkon některých funkcí obsazovaných ustanovením nebo jmenováním příslušníků Policie ČR a příslušníků Sboru nápravné výchovy ČR, ve znění pozdějších předpisů a to pouze u osob narozených před 1. prosincem 1971.

  • Platné služební hodnocení se závěrem dosahuje alespoň velmi dobrých výsledků ve výkonu služby - § 203 odst. 4 písm. b) zákona.

  • U příslušníků jiných bezpečnostních sborů je podmínkou zjištění osobnostní způsobilosti podle § 2 písm. e) Vyhlášky č. 487/2004 Sb., o osobnostní způsobilosti, která je předpokladem pro výkon služby v bezpečnostním sboru.

Další požadavky na volné služební místo:

  • minimální praxe 10 let u Policie ČR, Celní správy ČR nebo Vězeňské služby ČR,

  • znalost obchodního, občanského, pracovního, správního práva,

  • znalost tvorby interních předpisů,

  • znalost právní úpravy týkající se činnosti bezpečnostních sborů,

  • fyzická, zdravotní způsobilost.

    Nárokové složky služebního příjmu:

  • základní tarif v tarifním stupni dle započitatelné praxe,

  • zvláštní příplatek ve 2. skupině ve výši 4.000,- Kč.

    Výčet dokladů, které je nutné předložit:

  • motivační dopis,

  • strukturovaný životopis zaměřený na předchozí a současné služební zařazení,

  • kopie platného služebního hodnocení,

  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

  • lustrační osvědčení – pouze u osob narozených před 1. prosincem 1971,

  • souhlas se zpracováním osobních údajů.

                V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů Vás informuji, že po nezbytně nutnou dobu, tj. průběhu výběrového řízení, budou k osobě uchazeče shromažďovány osobní údaje. Po celou dobu i po ukončení výběrového řízení bude s těmito osobními údaji naloženo v souladu s výše citovaným zákonem (viz příloha).

    Písemnou přihlášku, požadované doklady, včetně kontaktní adresy, telefonu a e-mailu zašlete v termínu do 20. října 2017 na adresu

    Generální inspekce bezpečnostních sborů

    personální oddělení

    Skokanská 2311/3

    Břevnov - Praha 6

    PSČ 160 17

    k č.j. GI-511-57/ČJ-2017-840200-A

    nebo e-mailem na adresu personalni@gibs.cz

                Po vyhodnocení písemně zaslaných materiálů budou uchazeči, kteří splňují stanovené zákonné podmínky, pozváni k absolvování výběrového řízení.

                Případné další informace podá vedoucí Kanceláře ředitele plk. Mgr. David Rott, tel. 725 881 585.

    vrchní státní rada plk. JUDr. Michal Murín

    ředitel

Datum vyhlášení: 04.10.2017
Termín pro podání nabídek: 20.10.2017
Datum nástupu: 01.12.2017
Číslo jednací: GI-511-57/ČJ-2017-840200-A

Přílohy:

Příloha - Osobní údaje
e-PODATELNA

KONTAKTNÍ LINKA

Tel: 974 839 734

Email: operacni@gibs.cz

Podrobné informace

DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: v7m7926

Policie ČR Celní správa České republiky Vězeňská služba České republiky

INFORMAČNÍ SERVIS

Informace k události v Plzni

10.10.2017 | Vzhledem k množícím se novinářským...

zobrazit

Hledáme majitele odcizených věcí

03.10.2017 | Příslušníci Generální inspekce...

zobrazit

Akce "LISTERIN" - neoprávněné vstupy do informačních systémů

02.08.2017 | Generální inspekce bezpečnostních...

zobrazit
Zobrazit všechny zprávy